Procesja Bożego Ciała z Zabłocia do konkatedry - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W czwartek 16. czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tradycyjnie w tym dniu chcieliśmy publicznie wyznać wiarę w obecność Pana Jazusa z nami w Eucharystii, uczestnicząc w procesji ulicami naszego miasta. Po trzech latach wróciła możliwość przeżywania tego wydarzenia wraz ze wspólnotą parafialną z Żywca - Zabłocia, skąd po Mszy Świętej przeszliśmy procesyjnie do naszej żywieckiej konkatedry, modląc się przy czterach ołtarzach.

BozeCialo22 00