Zakończenie roku formacyjnego ODB - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Wakacje już blisko... kończy się również rok formacyjny grup parafialnych. W piątek 10. czerwca swoje spotkania przed wakacjami zakończyła Oaza Dzieci Bożych. Od września dzieci ze szkół podstawowych spotykały się w piątki o 16:30 w Domu Katolickim, aby wspólnie spędzać czas, modląc się, uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez animatorów. Nie brakowało również wspólnej zabawy i śpiewu.

Zapraszamy znowu po wakacjach! :)

zakODB8