Pielgrzymka dzieci do Kalwarii Zebrzydowskiej - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

7. czerwca dzieci z klas IV dziękowały Panu Bogu za dar Pierwszej Komunii Świętej w czasie pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej. Okazją do tego była pierwsza rocznica uroczystości komunijnej.

W czasie wyjazdu dzieci wraz ze swoimi rodzicami, babciami i dziadkami uczestniczyły w Eucharystii w kalwaryjskiej bazylice. Również nie mogło zabraknąć modlitwy na kalwaryjskich dróżkach, gdzie wszyscy dzielnie się spisali. Była oczywiście także chwila na zabawę, posiłek i odpoczynek na dziedzińcu franciszkańskiego klasztoru przy pięknej słonecznej pogodzie.

str 5 6 00 KZ

str 5 6 07 KZ