Modlitwa za Ojczyznę w Uroczystość NMP Królowej Polski - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

3.maja obchodziliśmy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Z tej okazji w naszej żywieckiej konkatedrze odprawiona została Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Eucharystii przewodniczył ks. dziekan Stanisław Kozieł w koncelebrze pozostałych proboszczów żywieckich: ks. Grzegorza Gruszeckiego i ks. Adama Hopciasia, a także ks. Rafała Stwory, kapelana Wojsk Obrony Terytorialnej. Naszej wspólnej modlitwie towarzyszyły liczne poczty sztandarowe.

str 5 01

str 5 02