Rekolekcje wielkopostne Oazy Dzieci Bożych - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W dniach 1-3. kwietnia wraz z Oazą Dzieci Bożych, wybraliśmy się na rekolekcje. W piątek po południu pojechaliśmy do Koszarawy-Bystrej.

Rekolekcje zaczęliśmy od wprowadzenia i Drogi Krzyżowej. W następnym dniu na spotkaniu w grupach poprowadzonych przez animatorów poznaliśmy bliżej postać świętego Franciszka z Asyżu. W sobotę nie mogło oczywiście zabraknąć Mszy św., spaceru z pięknymi widokami, wspólnych zabaw i adoracji Najświętszego Sakramentu.

W niedzielę uczestniczyliśmy w drugim spotkaniu i Mszy św. W tym dniu wróciliśmy do domów. Każdy w bardzo dobrym humorze :)

Justyna

RekODB20