Pasja Beskidzka - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej, czyli Pasję Beskidzką do Amfiteatru Żywieckiego w Niedzielę Palmową 10. kwietnia na godz. 19.00. Sztuka przygotowana jest przez 70 aktorów amatorów pod reżyserią zawodowego aktora p. Eugeniusza Jachyma. Pasja Beskidzka organizowana jest przez parafię Wieprz, konkatedrę w Żywcu, parafię Łodygowice Dolne, Pietrzykowice i Miejskie Centrum Kultury w Żywcu.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Przystani. Dzieci do lat 12 bezpłatnie. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu ponieważ jest to bardzo dobre wprowadzenie do przeżycia Triduum Paschalnego.

IV Pasja Beskidzka