Orszak Trzech Króli - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

6. stycznia odbył się V Żywiecki Korowód Trzech Króli. Korowód wyruszył po Mszy Świętej o godz. 12:00 w kościele św. Floriana w Żywcu Zabłociu i przeszedł ulicami naszego miasta. Zakończenie uroczystości odbyło się na rynku. W tym roku Orszakowi Trzech Króli w naszym mieście, towarzyszyło dzieło miłosierdzia, w postaci zbiorki na leczenie trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, chorującego na SMA - rdzeniowy zanik mięśni.

otk00