Przyjęcie nowych ministrantów - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

21. listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - w patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza - Ksiądz Proboszcz przyjął i pobłogosławił pięciu nowych ministrantów. Niech św. Dominik Savio wyprasza im potrzebne dary do pełnienia tej wyjątkowej i zaszczytnej służby.

Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za wspieranie i motywowanie chłopaków do służby i umożliwianie im podejmowania obowiązków.

Ks. Proboszcz wyróżnił również lektora Mateusza Dudę, który pełni w naszej parafii posługę przy ołtarzu już od 27 lat. Mateusz otrzymał krzyż, w którym może służyć na Mszy jako "honorowy animator".

ministranci01

ministranci03

ministranci04

ministranci05

ministranci06

ministranci07

ministranci02

Udostępnij