Rozpoczęcie synodu w naszej parafii - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W niedzielę 14. listopada br. uroczystą Eucharystią rozpoczął się synod w naszej wspólnocie parafialnej. Synod ten, na który zaprasza nas papież Franciszek, ma być wspólnym wsłuchiwaniem się w głos Ducha Świętego, dawaniem świadectwa i wyrażeniem pragnień dotyczących naszego Kościoła. Każdy w ten sposób jest wezwany do uczestnictwa w kształtowaniu jego życia i misji ewangelizacyjnej.

Synod w naszej parafii przyjmie formę spotkań poszczególnych grup naszej wspólnoty, które będą sukcesywnie ogłaszane. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w najbliższy czwartek, a rozpocznie się ono adoracją Najświętszego Sakramentu w konkatedrze o 18:40.

Więcej informacji o synodzie można znaleźć pod adresem: https://diecezjabielsko.pl/synod/

Synod 2021

 Synod 2021 2

Synod 2021 3

Synod 2021 4

Udostępnij