Święto Niepodległości - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

11. listopada obchodziliśmy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mszy św. za Ojczyznę w żywieckiej konkatedrze przewodniczył ks. dziekan Stanisław Kozieł. Eucharystię koncelebrowali: ks. Roman Zoń, nasz proboszcz - ks. Grzegorz Gruszecki, a także ks. Adam Hopciaś - proboszcz ze Sporysza. Po Mszy św. uczestnicy uroczystości przeszli na żywiecki rynek, gdzie odbyła się dalsza część obchodów, w której udział brali kombatanci, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, uczniowie klas wojskowych, asysta żywiecka i mieszkańcy miasta.

wNiep02

wNiep03

wNiep01

wNiep04

wNiep05

wNiep06

Udostępnij