Rekolekcje oazowe w Radoczy - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W weekend 15-17.10.2021 r., wraz z Oazą Dzieci Bożych oraz Oazą Młodzieżową wybraliśmy się na rekolekcje do Radoczy. Poznaliśmy tam bliżej św. Jana Pawła II na różnych etapach życia. Poza spotkaniami w grupach poświęconymi Ojcu Świętemu czas spędziliśmy na wspólnej Eucharystii i modlitwach. W sobotę wybraliśmy się Małopolskim Szlakiem Papieskim na Leskowiec, a dzień zakończyliśmy ogniskiem oraz grami i zabawami. Natomiast w niedzielę pojechaliśmy do Wadowic do Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II, gdzie mogliśmy jeszcze lepiej poznać życie Świętego i zobaczyć jego dom w wiernym odwzorowaniu.

                                                                                                                                                                                   Justyna

Radocza01

Radocza02

Radocza03

Radocza04

Radocza05

Radocza06

Radocza07

Radocza08

Radocza09

Radocza10

Radocza11

Radocza12

Udostępnij