Jubileusz Sióstr Serafitek - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W niedzielę 3. października w naszej konkatedrze na Eucharystii o godz. 12:30 dziękowaliśmy Panu Bogu za 125 lat gorliwej posługi Sióstr Serafitek w naszej parafii. Licznie koncelebrowanej Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz. Wraz z miejscową wspólnotą z Żywca modliły się Siostry z całej oświęcimskiej prowincji zgromadzenia Serafitek. Uroczystość była jednocześnie parafialną Mszą chrzcielną.

1 copy

2 copy copy

3 copy copy

4 copy copy

5 copy

6 copy

8

9

 

Udostępnij