REKOLEKCJE PARAFIALNE - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dr Sławomira Kołatę – wicerektora Seminarium Duchownego. Będzie prowadził rekolekcje adwentowe do najbliższej środy. Kazania dla wszystkich będą dzisiaj w katedrze na wszystkich Mszach Świętych. W poniedziałek, wtorek i środę dla dorosłych na Mszach

o godz. 6.00 i 7.15 oraz po Mszy Świętej o godz. 18.00. W kościele św. Krzyża od poniedziałku do środy o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na naukę podczas rorat o godz. 18.00. Młodzież zapraszamy w poniedziałek na 19.30. Wtedy będzie odprawiona Eucharystia z kazaniem skierowanym do młodych. Zachęcamy wszystkich aby wykorzystali okazję, by jak najlepiej przygotować się dzięki tym spotkaniom na zbliżające się święta. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Rekolekcjoniście.

ks. Slawomir Kolata na glowna