REKOLEKCJE OAZOWE W ZAKOPANEM - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W dniach od 20 do 22 października br. ks. Piotr poprowadził rekolekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Zakopanem.
Nasza grupa liczyła 54 osoby. W czasie naszych rekolekcji przy wspólnej, wyśmienitej zabawie i poszukiwaniu śladów Pana Boga na łonie przyrody,

odkrywaliśmy Jego piękno i miłość.
Rekolekcje to czas, w którym Pan Bóg przemawia najmocniej do serca, a myśmy robiliśmy wszystko, aby usłyszeć Jego głos i odkryć tropy naszego „Mistrza z Nazaretu”
Tym razem rekolekcje były poświęcone modlitwie w naszym życiu.
w sobotę celebrowaliśmy Mszę św. z kazaniem w cudownym góralskim sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach.
W sobotę także po Mszy św. udaliśmy się do Doliny Chochołowskiej, gdzie obcowaliśmy z naturą i odkryliśmy, jak Bóg jest piękny… Polecamy w schronisku zjeść pyszną szarlotkę chochołowską. :)
W niedzielę natomiast, sprawowaliśmy Mszę św. w sanktuarium Matki Bożej w Zakopanem Olczy, gdzie czczony jest Cudowny medalik”.
Dziękujemy Panu Bogu za ten piękny czas i za każdego brata i siostrę. Już myślimy o następnych rekolekcjach…..