PIKNIK W PLEBAŃSKIM OGRODZIE - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

10 września zapraszamy na Piknik Parafialny w parafialnym ogrodzie. Dochód z Loterii Fantowej i punktu gastronomicznego będzie w całości przeznaczony na dofinansowanie obiadów dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. W ramach pikniku odbędzie się Festiwal Młodych Talentów – Mam Talent.

Chętne dzieci oraz młodzież i dorosłych zapraszamy. Zapisy w sekretariacie pikniku podczas trwania imprezy. Będą także prowadzone gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz wspólny śpiew z kapelą góralską. Rozpoczęcie o 13.30. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy.