BOŻE CIAŁO W ŻYWIECKICH PARAFIACH - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Różom Różańcowym, Kręgom Biblijnym, którzy wraz z p. Mateuszem naszym kościelnym oraz państwem Alicją i Pawłem Moc przygotowali ołtarze. Asyście Żywieckiej za wytrwały udział, wszystkim niosącym feretrony, dzieciom sypiącym

kwiatki, chłopcom dającym sygnał dzwoneczkami, orkiestrze miejskiej pod dyrygenturą Szymona Piątka. Cieszymy się, że rozwija się tradycja procesji, która przemierza dwie żywieckie parafie. Jeszcze raz dziękujemy służbą mundurowym za troskę o bezpieczeństwo. Informujemy również, że w czwartek będzie zakończenie oktawy Bożego Ciała. W kościele św. Krzyża o 17.30 będzie odprawione nabożeństwo, następnie Msza Święta i procesja do 4 ołtarzy. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00 w konkatedrze.