SPOTKANIE Z BŁ. MICHAŁEM TOMASZKIEM – NIEDZIELA MISYJNA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

4 czerwca w naszej parafii gościliśmy ks. Janusza Talika, referenta do spraw Misji w naszej diecezji. Przybliżał nam postać swojego krajana bł. Michała Tomaszka. Po każdej Mszy Świętej wierni byli zaproszeni do auli, gdzie była przygotowana Kawiarenka Misyjna z pysznym ciastem, kawą i

herbatą. Były również zabawy i konkursy dla dzieci. W kawiarence można było głębiej poznać postać błogosławionego Michała oglądając prezentacje i słuchając wspomnień jego bliskich. Po Mszy Świętej o 11.15 w auli odbyło się spotkanie z krewnymi błogosławionego. Dziękujemy s. Anecie oraz siostrom Serafitkom, które pomogły jej zorganizować to wydarzenie za wielki wkład pracy. Wyrażamy wdzięczność młodzieży z wolontariatu misyjnego za wielkie zaangażowanie. Dziękujemy również ks. Januszowi Talikowi za podjęty trud. Po wyjściu z kościoła możemy wesprzeć materialnie dzieło misyjne.