MARSZ DLA ŻYCIA W ŻYWCU - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Pierwszy Żywiecki Marsz dla Życia i Rodziny będzie miał miejsce za tydzień 11 czerwca. Rozpocznie się o 12.00 na Rynku wspólnym spotkaniem. O godz. 13.00 wraz z bp Piotrem Gregerem wyruszymy do amfiteatru gdzie będzie Msza Święta, a następnie wspólne

radosne świętowanie i koncert. Zapraszamy Was całymi rodzinami. Szczególnie ucieszymy się jak dołączą do nas rodziny z małymi dziećmi. To nie jest manifestacja polityczna, ale okazja by wspólnie pomodlić się śpiewając radosne pieśni, aby rodziny pokonały wszelkie zagrożenia i mogły się rozwijać w spokojnych czasach.

Na pierwsza strone