MSZA PO UKRAIŃSKU - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w języku ukraińskim (w obrządku rzymskokatolickim), która będzie odprawiona w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 roku o godzinie 14.30 w kościele Świętego Krzyża w Żywcu (ul. Świętokrzyska). Od godziny 14.00 będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu

Pokuty i Pojednania.

Na Mszę świętą serdecznie zapraszamy osoby pochodzenia ukraińskiego, przebywające na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Prosimy zabrać ze sobą gałązki palmowe, które zostaną poświęcone podczas Mszy świętej.

Щиро запрошуємо на святу Месу українською мовою в римо-католицькому обряді, яка відбудеться у Вербну Неділю, 9 квітня 2017 року о 14.30 год в костелі Святого Хреста в Живцу (вул. Świętokrzyska). Від 14.00 год. буде можливість приступити до таїнства сповіді. На цю подію запрошуємо особи українського походження, які перебувають на території Бєльско-Живєцкої дієцезії. Під час святої Меси відбудеться освячення вербних гілок.

Msza po ukrainsku 9 kwietnia 2017