PRZYSTAŃCIE W DRODZE - KONFERENCJE MAŁŻEŃSKIE - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Od 10 lutego w piątkowe wieczory w naszej kawiarence parafialnej odbywać się będą cykliczne spotkania dla męża i żony (czyli małżeństwa) pod nazwą Przystań-cie w drodze. W miłej atmosferze każde małżeństwo przy swoim stoliku z kawą i dobrym ciastem będzie

mogło posłuchać na temat sakramentu małżeństwa, finansów, seksualności czy komunikacji w małżeństwie. Zapraszamy na 7 spotkań , rozpoczynamy 10 lutego o godz. 19.
Szczegóły i zapisy na stronie www.przystanciewdrodze.pl

cropped Obraz 001 1024x463