NEW LIFE’M W ŻYWCU – KONCERT EWANGELIZACYJNY - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Na zakończenie Seminarium Odnowy Życia w naszej parafii serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu NEW LIFE’m w sobotę 28 stycznia o 19:00 w Auli Domu Katolickiego w Żywcu. Koncert poprzedzą warsztaty, które rozpoczną się w piątek 27 stycznia o godz.

17.00 i będą prowadzone także 28 stycznia od 9.00 do 15.00. Na warsztaty zapraszamy: pianistów, gitarzystów, gitarzystów basowych, perkusistów. Grupy mogą składać się max z 7 osób. W tym czasie zajęcia będą mieć również wokaliści (do 30 zgłoszeń). Uczestnicy wystąpią wraz z zespołem w dniu koncertu. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz wybrany instrument/wokal przyjmujemy SMS em pod wybranym numerem 604 512 970