KOROWÓD TRZECH KRÓLI W ŻYWCU - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Zapraszamy na Korowód Trzech Króli w uroczystość Objawienia Pańskiego. Rozpoczniemy uroczysty przemarsz przez nasze piękne miasto po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele św. Floriana w Zabłociu. Następnie na żywieckim rynku przywita Trzech Króli Burmistrz Miasta oraz proboszczowie żywieccy.

Później rozpocznie się wspólne kolędowanie pod przewodnictwem grup regionalnych. Zapraszamy do przebrania się w stosowny strój z epoki. Nagrodzimy wszystkie osoby, które przygotują odpowiedni kostium. Zakończenie przewidujemy około 16.00.

Korowod trzech kroli3192