REKOLEKCJE ADWENTOWE- posłuchaj - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Każdego kto nie mógł uczestniczyć w Rekolekcjach Adwentowych prowadzonych przez ks. Marcina Suchanka  – dyrektora Domu Księży Emerytów, oraz tych którzy chcą wrócić raz jeszcze do wygłoszonego słowa zapraszamy do wysłuchania poniższych nagrań. Ks. Marcin to kapłan naszej diecezji szczególnie doświadczony

przez chorobę i cierpienie dzieli się z nami swoimi przeżyciami i mądrością życiową. Zachęca wszystkich do powstania z „kanapy” i życia pełnego entuzjazmu nawet w obliczu problemów.

Rekolekcje Adwentowe – dzień pierwszy

Rekolekcje Adwentowe – dzień drugi