Finał konkursu "Moja parafia, mój kościół konkatedralny" - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W sobotę 21 maja odbył się w naszej parafii konkurs „Moja parafia, mój kościół konkatedralny” i dotyczył historycznej wiedzy związanej z powstaniem naszego kościoła Narodzenia NMP. w Żywcu. W rywalizacji wzięło udział 36 uczniów z Gimnazjum i Szkół Podstawowych. Lektura

przewodnia konkursu to pięknie opracowana pozycja ks. Piotra Borgosza. pt. „Parafia konkatedralna p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu”. W specjalnie przygotowanym teście zostało przedstawionych 21 pytań w łącznej liczbie 30 punktów.

wyniki testów: pdfKonkurs