Brama Miłosierdzia w Żywcu - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

13 grudnia we wszystkich katedrach oraz w wielu sanktuariach i jubileuszowych świątyniach zostały otwarte Bramy Miłosierdzia. Przez cały rok będą mogli pielgrzymować przez nie wierni, co wiązać się będzie z możliwością uzyskania odpustu.

Odpust jubileuszowy zyskają ci, którzy: • Odbędą choćby

krótką pielgrzymkę do Bramy Miłosierdzia, • Wezmą udział we Mszy Świętej, • Dokonają osobistej lub wspólnotowej refleksji nad tajemnicą Bożego Miłosierdzia (może to być: wysłuchanie kazania; odczytanie fragmentu nauczania papieskiego lub dzieł świętych, np. „Dzienniczka” św. Faustyny; lub osobiste, kilkuminutowe rozmyślanie o Bożym Miłosierdziu), • Odmówią wyznanie wiary

możliwości uzyskania odpustów: zobacz –  pdfodpusty-w-Roku-Swietym

IMG 5802 200x300