Spotkanie z kapelanem Wojska Polskiego - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W sobotę 31 X 2015 r. ministranci z naszej parafii spotkali się z kapelanem Wojska Polskiego – ppor. Mateuszem Korpakiem. Ks. kapelan przedstawił pracę kapłana w Ordynariacie Polowym, uczył ministrantów musztry. Uczestnicy mogli zobaczyć wiele ciekawych „gadżetów”, przebrać się w

mundur wojskowy… Spotkanie bardzo ciekawe i poszerzające wiedzę nt. pracy duszpasterskiej w wojsku. Także nasi uczniowie z Gimnazjum nr 2 mogli podczas lekcji dowiedzieć się wiele o tej szczególnej pracy.

Zamieszczamy kilka zdjęć :)