Róże Różańcowe rozpoczęły już nowy rok formacyjny. - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W pierwszy poniedziałek września rozpoczęliśmy kolejny rok formacyjny Wspólnoty Róż Żywego Różańca. O godz. 18.00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św. Następnie odbyło się spotkanie w auli Domu Katolickiego. Po wspomnieniach wakacyjnych zaplanowaliśmy kolejny rok intensywnej pracy formacyjnej. Głównym priorytetem jest

zaproszenie kolejnych osób do naszej „Rodziny różańcowej”. Przewodnim tematem tegorocznych spotkań będą historie wizerunków Matki Bożej i miejsc kultu, w których Maryja jest czczona.Tematem wrześniowego spotkania była historia Matki Bożej Miłosierdzia – Pani Ostrobramskiej.