III Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Pod hasłem: ,,Różaniec ocaleniem rodziny” 6 czerwca na Jasnej Górze odbyła się III Ogólnopolska Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Na tym spotkaniu nie mogło zabraknąć bardzo licznej grupy
z Żywca. Gdy dotarliśmy na miejsce, błonia jasnogórskie były wypełnione pielgrzymami z całej

Polski. Uczestniczyliśmy w bardzo bogatym programie. O godz. 9.30 rozpoczął się program słowno-muzyczny. Następnie wszystkich zgromadzonych powitał ksiądz Szymon Mucha, Krajowy Moderator Róż Żywego Różańca. Potem nastąpiły bardzo wartościowe świadectwa rodzin. O godz. 11.00 miała miejsce modlitwa różańcowa za rodziny, a w samo południe rozpoczęła się Msza święta pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Stefanka. Spotkanie zakończyło się aktem osobistego zawierzenia się Matce Bożej.