Pierwsza Komunia - zdjęcia grupowe - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Dnia 17 maja odbyła się uroczystość komunijna dzieci klas drugich – łącznie 161 dzieci po raz pierwszy spotkały Jezusa w eucharystii. Pilnie przygotowywały się wszystkie do tego radosnego dnia, w którym w czasie uroczystej mszy św. po raz pierwszy spotkały Pana Jezusa otaczającego swoim błogosławieństwem szczególnie najmłodszych członków naszego Kościoła. Pierwsza Komunia to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Ceńmy sobie ten dar jakim jest komunia święta. Jej przyjmowanie zapewnia życie wieczne, a przecież każdy z nas nosi w sobie takie właśnie pragnienie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy jak co roku chętnie angażują się w proces przygotowania dzieci do tej pięknej uroczystości. Także wychowawcom klas i siostrom zakonnym za pomoc w przygotowaniu dzieci, współpracę i zaangażowanie wychowawcze.

ks. RJ