Uroczystość I - szej Komunii Św. - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Dnia 17 maja odbyła się uroczystość komunijna dzieci klas drugich – łącznie 161 dzieci, które pilnie przygotowały się do tego radosnego dnia, kiedy w czasie uroczystej mszy św. po raz pierwszy spotkały Pana Jezusa przyjmując go do swojego serca. Pierwsza

Komunia to szczególny moment w życiu każdego dziecka. Także każdy wierzący w Boga bardzo ceni sobie ten dar jakim jest komunia święta gdyż jej przyjmowanie zapewnia życie wieczne. Przeżywając w naszej parafii ten radosny dzień składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy jak co roku chętnie angażują się w proces przygotowania dzieci do tej pięknej uroczystości. Także wychowawcom klas i siostrom zakonnym za pomoc w przygotowaniu dzieci, współpracę i wychowawcze zaangażowanie .

FOTO-M  Bednarz i Pasko
34-300 Żywiec