Pielgrzymka rocznicowa do Wadowic - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

We wtorek 16 czerwca 2026 r. dzieci z klas 4 z rodzicami udały się na pielgrzymkę do Wadowic, aby podziękować Bogu w pierwszą rocznicę sakramentu pokuty i Eucharystii.
Pielgrzymka rozpoczęła się Mszą Świętą w sanktuarium św. Józefa na Górce. Następnie pielgrzymi przeszli do Bazyliki Ofiarowania NMP oraz mogli lepiej poznać życie i świętość św. Jana Pawła II, zwiedzając Muzeum Domu Rodzinnego.

rocznica 2026 2rocznica 2026 2

Udostępnij