We wtorek 16 czerwca 2026 r. dzieci z klas 4 z rodzicami udały się na pielgrzymkę do Wadowic, aby podziękować Bogu w pierwszą rocznicę sakramentu pokuty i Eucharystii.
Pielgrzymka rozpoczęła się Mszą Świętą w sanktuarium św. Józefa na Górce. Następnie pielgrzymi przeszli do Bazyliki Ofiarowania NMP oraz mogli lepiej poznać życie i świętość św. Jana Pawła II, zwiedzając Muzeum Domu Rodzinnego.


