Razem możemy więcej - pomoc dla rodziny - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

14 I 2015 r. rodzinie państwa Matuszczak z Żywca – Moszczanicy spłonął dom. Budynek nie nadaje się w obecnej chwili do zamieszkania.

Wczuwając się w ich ciężką sytuację pragniemy pomóc. Nasza parafia przyłącza się do pomocy. W niedzielę 25 I

2015 r. każdy będzie mógł złożyć ofiarę – dar serca i solidarności z poszkodowaną rodziną. Po każdej Mszy św. młodzież z Zespołu Szkół Mechaniczno – Gastronomicznych będzie zbierać do puszek dobrowolne ofiary. Razem możemy więcej! Bóg zapłać za każdy dar serca.