Zapraszamy na wyjazdy - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

• 2 – 10 marca 2015 r.  – zapraszamy Serdecznie na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną przez Naszą Parafie w programie m.in. Nazaret, Betlejem, Jerozolima. Informacje w gablotce przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w zakrystii i u ks. Jerzego Łukowicza (e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel:780097135).
  • 28 maja 2015 r. – zostały jeszcze ostatnie miejsca na organizowany przez Naszą Parafię wyjazd na Koncert Andre Rieu do Krakowa – Arena. Zapisy i wpłaty (190 zł.) do 5 stycznia 2015 r. Szczegóły u ks. Grzegorza Kierpca.
  • 24 styczeń 2015 r. – organizujemy Wyjazd na Jasełka Tradycyjne do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Zostały jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii i u ks. Jerzego Łukowicza. Koszt to ok. 40 zł.