ZAPYTANIE OFERTOWE - „Dostępna przestrzeń publiczna” - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

logo funduszN

ZAPYTANIA OFERTOWE i PROTOKOŁY

logo DostepnaPrzestrzen

Żywiec

PROTOKÓŁ z dnia 28 marca 2024r.

w związku z dokonaniem zamówienia w trybie zapytania ofertowego na usługi budowlane w zakresie: „Modernizacja schodów, budowa dojazdu wraz z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami przy Kościele MB w Żywcu/Kocurowie.”

Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach programu pn. „Dostępna przestrzeń publiczna”.

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 23 lutego 2024r

Zamawiający zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia na roboty budowlane: tj. Modernizacja schodów, budowa dojazdu wraz z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami przy Kościele MB w Żywcu/Kocurowie.

Załączniki:

PROTOKÓŁ z dnia 23.02.2024r.

w związku z dokonaniem zamówienia w trybie zapytania ofertowego na usługi budowalne w zakresie:

2. Część II: Modernizacja schodów, budowa dojazdu wraz z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami przy Kościele MB w Żywcu/Kocurowie.

Załącznik:

ZMIANA ZAPYTANIA OFERTOWEGO - 30 stycznia 2024r.

Biorąc pod uwagę prośbę Oferenta z dnia 26.01.2024r., Zamawiający zmienia treść zapytania ofertowego z dnia 9.01.2024r. dotyczącą zamówienia na roboty budowlane:

1. Część I : Likwidacja barier architektonicznych oraz informacyjno-komunikacyjnych  w budynku Domu Katolickiego im. Jana Pawła II w Żywcu, ul. Zamkowa 12 poprzez budowę dojazdu i pochylni oraz wewnętrznej platformy dla osób z niepełnosprawnościami.

Załączniki:

ZAPYTANIE OFERTOWE - 9 stycznia 2024r.

1. Część I : Likwidacja barier architektonicznych oraz informacyjno-komunikacyjnych w budynku Domu Katolickiego im. Jana Pawła II w Żywcu, ul. Zamkowa 12 poprzez budowę dojazdu i pochylni oraz wewnętrznej platformy dla osób z niepełnosprawnościami.