ROZKRĘĆ WIARĘ DO GRANIC - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

ROZKRĘĆ WIARĘ DO GRANIC

Tradycyjnie jak co roku Grupa Rozkręć Wiarę umieściła w kaplicy M.B. Częstochowskiej Księgę Intencji. W tym roku pielgrzymi - rowerzyści pod hasłem "Rozkręć Wiarę do Granic" chcą pokonać 4500 km w dwóch wyprawach: od Giewontu po Hel oraz wzdłuż granicy Polski modląc się w intencji naszej Ojczyzny, szczególnie o ustanie pandemii i ochronę każdego życia oraz w intencjach wpisanych do Księgi. Zachęcamy do wpisanie próśb, postanowień lub podziękowań. Wszystkie inetencje będą treścią codziennej modlitwy pielgrzymów podczas Mszy Świętej i modlitywy indywidalnej.

A tak było w poprzednich wyjazdach: