Intencje mszalne w katedrze

komunia

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE: 12.09 – 18.09.2016

PONIEDZIAŁEK – 12.09.16

godz. 6:15 – śp. Otylia Kamińska
godz. 6:45 – 1) śp. Maria i Tadeusz Hybichow
2) śp. Wanda Miodońska z mężem Wincentym
godz. 7:15 – śp. Ryszard Radko
godz. 9:00 św Krzyż – O powołania do Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
godz. 18:00 – 1) śp. Ewa Zytek

WTOREK – 13.09.16

godz. 6:15 – śp. Aniela i Mieczysław Mieszczak; Otylia i Czesław Ziajka
godz. 6:45 – 1) śp. Ilona Kłusak z mężem Aleksandrem i Rodzicami
2) śp. Kamila Chałupska
godz. 7:15 – śp. Mieczysław Sermak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena i Wacław Bogdańscy
godz. 18:00 – Agnieszka i Władysław w 40. rocznicę ślubu: dziękczynno-błagalna

ŚRODA – 14.09.16 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

godz. 6:15 – śp. Czesław Kastelik
godz. 6:45 – 1) śp. Remigiusz Wędzel
2) śp. Marcin i Katarzyna Kyzia z Rodziną
godz. 7:15 – śp. Maria Iwanek z mężem Ryszardem
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Zofia i Józef z Rodzicami
godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Czesław Hilbrycht
godz. 18:00 św. Krzyż – 1) Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo
MB Nieustającej Pomocy
2) śp. Władysława i Stefan Kubera

CZWARTEK – 15.09.16

godz. 6:15 – śp. Halina Hajduk
godz. 6:45 – 1) śp. Anna Kliś w 35. rocznicę śmierci
2) śp. Wiesław Cader
godz. 7:15 – W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, aby Matka Boża,
przez zasługi Swego Bolesnego Serca wypraszała łaski potrzebne w życiu
i orędowała za nami w godzinę śmierci
godz. 9:00 św. Krzyż – O światło Ducha Świętego dla o. Bogdana
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK -16.09.16

godz. 6:15 – śp. Alicja Haczek
godz. 6:45 – 1) śp. Jan Zuziak
2) śp. Władysław Malec
godz. 7:15 – śp. Artur Duda
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Bronisława i Edward z Rodzicami
godz. 18:00 – 1) śp. Mariusz Klecza

SOBOTA – 17.09.16

godz. 6:15 – śp. Stanisław Barabasz
godz. 6:45 – śp. Kazimierz Leśniak
godz. 7:15 – śp. Piotr Hrdinko
godz. 9:00 (św. Krzyż) – 1) śp. Józef i Pelagia Sternal
2) W 80. rocznicę urodzin Michała Sapety: dziękczynno-błagalna
godz. 18:00 – śp. Adam Łoboda w rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 18.09.16

godz. 6:00 – śp. Maria Iwanek z mężem Ryszardem
godz. 7:30 – Dziękczynna za przeżyte 57 lat małżeństwa Stefanii i Kazimierza z prośbą
o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
godz. 8:45 – śp. Stefania Słonka z mężem Jackiem
godz. 10:00 – śp. Stanisław Jura w 7. rocznicę śmierci
godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Tomasza i jego Rodziców
godz. 12:30 – śp. Janina Wiśniowska; Zygmunt Truszkowski – 20. rocznica śmierci
i Zofia Truszkowska – 10. rocznica śmierci
godz. 16:00 – W intencji dzieci ochrzczonych i rocznych
godz. 18:00 – śp. Zofia Harężlak z mężem Janem w 25. rocznicę śmierci
godz. 8:00 św. Krzyż – Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie,
opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Krzysztofa w 30. rocznicę ślubu
godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Genowefa Hulomel z siostrą Marią Ozaist
godz. 9:00 Kocurów – śp. Michał i Elżbieta Stasica z córką
godz. 9:30 św. Marek – śp. Katarzyna Szumlas z dwoma mężami
godz.12:30 Przemienienie Pańskie – śp. Andrzej Wydra w 2. rocznicę śmierci
i Jan Czernecki w 40. rocznicę śmierci

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •