Spotkanie wigilijne Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryi

Przed samymi świętami-23 grudnia nasza Wspólnota – Dzieci i Młodzieży Maryi spotkała się na wspólnej wigilii. Każdy przyniósł ze sobą coś dobrego, dzięki temu nasz stół był pełen wspaniałości ;-) Na początku odczytaliśmy z Pisma św. fragment o narodzeniu Jezusa.   Potem każdy wziął do ręki opłatek i był czas by składać sobie życzenia. Nie zabrakło czasu na wspólne śpiewanie kolęd no i oczywiście na kosztowanie darów stołu.

Drugą częścią było rozdzielanie podarków (każdy wylosował wcześniej osobę, której ma zrobić prezent), co przyniosło wiele radości :-D Na koniec przyszedł czas na różnorakie zabawy i konkursy związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nasze spotkanie wigilijne zakończyliśmy wspólną modlitwą i udaliśmy się wszyscy na Roraty do Katedry. Bogu dziękujemy za te radosne chwile spędzone razem. Czasem tak niewiele potrzeba by pojawił się uśmiech :-D

ZAPRASZAMY PO NOWYM ROKU WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO NASZEJ WSPÓLNOTY – DZIECI MŁODSZE I STARSZE ORAZ MŁODZIEŻ :-)

DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ MAJĄ SWOJE SPOTKANIA W PIĄTKI O 16.30 W SALCE NR.1 A MŁODZIEŻ WE WTORKI O 18. SĄ RÓWNIEŻ WSPÓLNE ŚPIEWY W  PIĄTKI OK. GODZ. 17.15 ;-)

UBOGACAMY TAKŻE LITURGIE MSZY ŚW. W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O GODZ. 11.15. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WŁĄCZENIA SIĘ! PRÓBY W NIEDZIELE O GODZ.10 W SALCE NR 1. ;-)

DSC_0187 DSC_0189 DSC_0192 DSC_0194 DSC_0203 DSC_0216 DSC_0232 DSC_0247 DSC_0259 DSC_0260 DSC_0266 DSC_0274 DSC_0277

DSC_0288

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •