SPOTKANIE OPŁATKOWE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

DSCF9872Każdego roku w styczniu Róże Żywego Różańca spotykają się na wspólnym opłatku. I w tym roku tradycji stało się zadość. Świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Konkatedrze. Ksiądz Piotr w homilii przypomniał, że w swoim życiu, w każdym miejscu i w każdym czasie mamy być apostołami Jezusa. Powierzył także wszystkich opiece Matki Bożej. Po skończonej Eucharystii przeszliśmy do auli domu katolickiego na modlitwę, śpiew kolęd, łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Był także czas na rozmowy, wymianę poglądów i lepsze poznanie się.
Swoja obecnością zaszczycił nas Ksiądz Proboszcz, który życzył wszystkim obfitości darów Bożych. Podkreślił także jakim darem modlitewnym są Róże Różańcowe dla każdej parafii i podziękował za naszą obecność.DSCF9838DSCF9907

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •