Pielgrzymka Róż Różańcowych do diecezji tarnowskiej

W sobotę 16 kwietnia, Wspólnota Róż Żywego Różańca, udała się na pielgrzymkę do wybranych sanktuariów diecezji tarnowskiej.  Pierwszym miejscem naszego zwiedzania, było Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Czarnym Potoku. Po modlitwie i ciekawym spotkaniu z miejscowym przewodnikiem, udaliśmy się do Starego Sącza, do klasztoru i kościoła Sióstr Klarysek, gdzie uczestniczyliśmy we mszy św.

W Starym Sączu mogliśmy także zobaczyć jeden z niewielu w Polsce ołtarzy, który nie został rozebrany po wizycie papieża Jana Pawła II. W czerwcu 1999 roku Ojciec Święty dokonał na starosądeckich błoniach kanonizacji błogosławionej Kingi.

W drodze powrotnej do Żywca, zatrzymaliśmy się jeszcze w Nowym Sączu, gdzie nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia oraz znajdujące się w sąsiedztwie Sanktuarium Przemienienia Pańskiego.SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •