Paczka pełna nadziei – podziel się dobrem - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Paczka pełna nadziei – podziel się dobrem

Organizujemy akcję świątecznej pomocy dla UKRAINY:

Zebrana pomoc trafi do naszych Rodaków mieszkających na Kresach w Parafii w Trembowli, Medenicach i Czerniowcach, jak również do osób, które ucierpiały na wskutek wojny na Ukrainie i są pozbawione środków do życia.

Najbardziej potrzebne dary to: ciepła odzież, buty dla dzieci i dorosłych, koce, śpiwory, kołdry, żywność, środki czystości i higieny, pampersy.

Dary można składać w kawiarence przystań do 15 grudnia.

Pomóżmy tym, co cierpią wojnę, chłód, głód, przeżywają dramaty i traumy rozstań, utraty bliskich, pożegnań i strachu. Przekażmy iskrę nadziei i wiary w ludzi i dobro. Pamiętajmy w modlitwie o dar pokoju.

Bóg Zapłać !