Pielgrzymka służby liturgicznej do Krakowa - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

21 maja grupa 20 ministrantów i lektorów udała się ze swoim opiekunem ks. Grzegorzem do Krakowa. Modlili się w Seminarium Duchownym o dar nowych powołań i w intencji naszej parafii odprawili nabożeństwo majowe w seminaryjnym ogrodzie przed figurą Matki Bożej. Następnie zwiedzili Katedrę na Wawelu, oddając cześć św. Stanisławowi i św. Jadwidze, wspinając się na dzwon Zygmunta i modląc przy grobach królów i wieszczów. Nie mogło również zabraknąć spotkania ze smokiem wawelskim. Na koniec młodzi pielgrzymi odwiedzili Łagiewniki. Wyjazd obudził zapał podróżniczy u chłopaków, musimy więc zaplanować kolejną trasę.

Krk03Krk03Krk03