Niedziela Palmowa 24.03.2024
Konkatedra
6:00 śp. Stanisław Felczak w 22 rocz. śmierci
7:30 śp. Aniela Pastor
8:45 śp. Emil Kupczak w 20 rocz. śmierci
10:00 śp. Stanisław Stokłosiński w 3 rocz. śmierci
11:15 śp. Bogumił Koźlik w 5 rocz. śmierci z rodzicami
12:30 śp. Krzysztof Pawlus w 8 rocz. śmierci
16:00 śp. Anita Strózik w 33 rocz. śmierci
18:00 śp. Zygmunt Gęga w 1 rocz. śmierci
Kościół Świętego Krzyża
8:00 dziękczynna, z prośbą o Boże bł. dla Kamila w 10 rocz. urodzin
11:00 o potrzebne łaski i bł. Boże dla Weroniki i Marii
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie
9:00 śp. Grażyna Stasica w 3 rocz. śmierci
Kościół Świętego Marka
9:30 śp. Ryszard Świda z żoną Małgorzatą
Kościół Przemienienia Pańskiego
12:15 śp. Adam Kocoń w 6 rocz. śmierci
Wielki Poniedziałek 25.03.2023
Konkatedra
6:15 śp. Franciszek Zemczak
śp. Roman Kupczak
śp. Wit Dominiak
7:00 śp. Marian Matuszek
18:00 śp. Zbigniew Uflant w 3 rocz. śmierci
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. Józefa Fraś
Wielki Wtorek 26.03.2023
Konkatedra
6:15 śp. Jerzy Jagła w 3 rocz. śmierci
śp. Wanda Bielewicz
śp. Wiesław Wrzeszcz
7:00 śp. Bronisława Pietras
18:00 śp. Stanisław Małyjurek
Kościół Świętego Krzyża
9:00 w intencji Genowefy w 88 rocz. urodzin z prośbą o bł. Boże i zdrowie
Wielka Środa 27.04.2023
Konkatedra
6:15 śp. Lesław Piątek
śp. Roman Kupczak
śp. Jan Guzik
7:00 śp. Helena i Michał Sroka
18:00 zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. Józef Latasz w 39 rocz. śmierci
Wielki Czwartek 28.03.2023 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej
Kościół Świętego Krzyża
16:00 o bł. Boże i zdrowie dla ks. Sebastiana z rodziną
o bł. Boże dla ks. Tomasza
Konkatedra
18:00 śp. Bronisława Rutkowska
śp. Irena i Maria Jakubiec
śp. Piotr Tracz
śp. Jan Guzik
śp. Bohdan Perwejnis
zbiorowa za zmarłych
Wielka Sobota 30.03.2023 Lituria Wigilii Paschalnej
Kościół Świętego Krzyża
19:00 śp. Maria, Józef, Krystyna, Zbigniew Marszałek
śp. Julian Raimschussel w 40 rocz. śmierci
Konkatedra
19:00 śp. Ewa Wróbel z mężem, córką i synami
śp. Edward Firszt
śp. zmarli pracownicy Banku Spółdzielczego w Żywcu
śp. Piotr Stępak
śp. Stefania Talik
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024
Konkatedra
6:00 śp. Jan Galica w 12 rocz. śmierci z żoną Krystyną
7:30 śp. Jan Korczak
8:45 śp. Irena Sznajdrowicz w 26 rocz. śmierci
10:00 śp. Tadeusz Hulbój w 8 rocz. śmierci
11:15 śp. Halina Filip w 50 rocz. śmierci z mężem Ryszardem
12:30 w int. małżeństw
o bł. Boże dla pracowników Banku Spółdzielczego w Żywcu i ich rodzin
16:00 śp. Zbigniew Marszałek
18:00 śp. Maria, Józef, Jerzy i zmarli z rodziny Kierczów
Kościół Świętego Krzyża
8:00 śp. Mieczysław Dunat w 46 rocz. śmierci
11:00 śp. Bogusław Fabrowicz
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie
9:00 śp. Janina Widzyk w rocz. śmierci
Kościół Świętego Marka
9:30 śp. Julia Pawlus z mężem i synami
Kościół Przemienienia Pańskiego
12:15 śp. Józef Pyka