ISLANDIA I BAŁKANY - FILM Z WYPRAWY ROWEROWEJ - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

ISLANDIA I BAŁKANY - FILM Z WYPRAWY ROWEROWEJ

 

Zapraszamy na projekcję filmu grupy Rozkręć Wiarę z IX Wyprawy Rowerowej na Bałkany i Islandię. Projekcja odbędzie się 10 listopada 2019r. w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu o godz. 19.00. Po filmie zostanie zaprezentowany pomysł na X Jubileuszową Wyprawę Rowerową w 2020r. oraz odbędzie się spotkanie z wszystkimi zainteresowanymi przyszłorocznym wyjazdem. Podczas spotkania zapraszamy na kawę, herbatę i ciasto. Będzie możliwość zakupu filmów z poprzednich wyjazdów rowerowych. WSTĘP WOLNY

 

Share

1000 Characters left