IX WYPRAWA ROWEROWA Z ŻYWCA DO MEDJUGORIE I NA ISLADIĘ - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

WYPRAWA ROWEROWA ROZPOCZĘTA

Grupa Rozkręć Wiarę wyruszyła 21 czerwca na IX Wyprawę Rowerową. W 12 osobowej grupie jadąc do dwóch miejsc związanych z objawieniami Maryjnymi w Medjugorie i Mariulind na Islandii pokona 4 tyś. kilometrów. W Boże Ciało wieczorem cała grupa otrzymała specjalne błogosławieństwo na czas wyprawy od bp. Piotra Gregera.

 

Zachęcamy do śledzenia relacji z każdego na Facebooku https://www.facebook.com/rozkrecwiare/?ref=bookmarks

Share

1000 Characters left