Pielgrzymka dzieci do Kalwarii Zebrzydowskiej - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

7. czerwca dzieci z klas IV dziękowały Panu Bogu za dar Pierwszej Komunii Świętej w czasie pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej. Okazją do tego była pierwsza rocznica uroczystości komunijnej.

W czasie wyjazdu dzieci wraz ze swoimi rodzicami, babciami i dziadkami uczestniczyły w Eucharystii w kalwaryjskiej bazylice. Również nie mogło zabraknąć modlitwy na kalwaryjskich dróżkach, gdzie wszyscy dzielnie się spisali. Była oczywiście także chwila na zabawę, posiłek i odpoczynek na dziedzińcu franciszkańskiego klasztoru przy pięknej słonecznej pogodzie.

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 00 KZ

str 5 6 07 KZ

Share