Przyjęcie nowych ministrantów - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

21. listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - w patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza - Ksiądz Proboszcz przyjął i pobłogosławił pięciu nowych ministrantów. Niech św. Dominik Savio wyprasza im potrzebne dary do pełnienia tej wyjątkowej i zaszczytnej służby.

Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za wspieranie i motywowanie chłopaków do służby i umożliwianie im podejmowania obowiązków.

Ks. Proboszcz wyróżnił również lektora Mateusza Dudę, który pełni w naszej parafii posługę przy ołtarzu już od 27 lat. Mateusz otrzymał krzyż, w którym może służyć na Mszy jako "honorowy animator".

ministranci01

ministranci03

ministranci04

ministranci05

ministranci06

ministranci07

ministranci02

Share