WIECZÓR UWIELBIENIA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Serdecznie zapraszamy na muzyczny wieczór uwielbienia pt.: „Aby radość wasza była pełna”, który odbędzie się w poniedziałek wielkanocny, 22 kwietnia o godz. 19.30 w żywieckiej Konkatedrze.

Uwielbienie, przygotowane przez młodzież z Żywca i okolic, połączone będzie z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Podczas koncertu będzie można posłuchać znanych utworów uwielbieniowych w nowoczesnych aranżacjach, a także włączyć się we wspólny śpiew i modlitwę.
Wieczór ten będzie wyrazem naszego dziękczynienia Jezusowi, który za nas umarł i zmartwychwstał.

Nie zatrzymujmy się na smutku, w jakim pogrążamy się w Wielki Piątek. Przejdźmy z Naszym Zbawcą całą drogę, aż do Jego wspaniałego triumfu nad śmiercią. Niech Święta Wielkanocne będą przeżywane przez nas w sposób pełny, a świętowanie niech będzie zwieńczone radością, wspólnym dziękczynieniem i oddaniem czci Chrystusowi Zmartwychwstałemu poprzez radosny śpiew i udział w modlitwie. 

Share

1000 Characters left