FILM Z III BESKIDZKIEJ PASJI W ŻYWIECKIM AMFITEATRZE

PODZIĘKOWANIA

UDAŁO SIĘ ZROBIĆ COŚ WIELKIEGO – ŻYWA EWANGELIA W ŻYWIECKIM AMFITEATRZE – OTO DZIEŁO TYCH OSÓB:

Dziękujemy:
1. Panu Bogu
2. Władzom naszego Miasta za umożliwienie i wsparcie tego dzieła: Burmistrzowi Miasta p. Antoniemu Szlagorowi, Staroście p. Andrzejowi Kalacie
3. Dyrektorowi MCK u p. Markowi Reglowi i całej obsłudze technicznej amfiteatru
4. Ks. Proboszczowi Żywieckiej Konkatedry za wsparcie i błogosławieństwo dla tego dzieła.
4. Pizzerii La Sopressa Viva
4. Wszystkim zaangażowanym w realizację Misterium: p. Stanisławowi Kubicy – naszemu stolarzowi za całą konstrukcje, sceny, krzyże i rekwizyty. Panom od nagłośnienia na czele z p. Krzysztofem Caputą, panom od oświetlenia.
5. Ekipie muzycznej, która przygotowała oprawę muzyczną Misterium- Wiktorii Bazylińskiej i Maćkowi Urbańcowi
6. Paniom: Marii Faber, Barbarze Marek, Iwonie Janocie, Irenie Hubczak, Annie Maciejny, Annie Góra – Piątek, Sabinie Wajdzik za wiele wykonanych prac podczas prób, przy scenografii i w garderobie.
7. Panu Józefowi Smolickiemu za reportaż z przygotowań do Pasji.
8. Państwu Cierniak z Łodygowic za udostępnienie krzewów.
9. Panu Pawłowi Moc za transport rekwizytów.
10. Wszystkim aktorom za poświęcony czas i zdrowie.
11. Dziękujemy autorom tych zdjęć.
12. I na końcu najważniejsze dwie postacie: Dziękujemy P. Katarzynie Buszydlik za pomysł, koordynacje i wykonanie strojów dla aktorów oraz całej scenografii.
I Panu Eugeniuszowi Jachymowi za wyreżyserowanie Pasji Beskidzkiej. To szczególny moment ponieważ przeżywa on w tym roku 50 lecie przygody na scenie.

ks. Grzegorz Kierpiec