Dobry film w kinie „Janosik”

Domowy Kościół zaprasza do kina Janosik na film „Bernadetta, cud w Lourdes” 14 i 15 maja ( sobota i niedziela ) o godzinę 15.00. Bilety w cenie 5 zł, do nabycia w zakrystii Konkatedry i kościoła Św. Krzyża.

Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi

Od lutego do lipca 1858 roku Matka Boża 18 razy objawia się Bernadetcie Soubirous, prostej, obdarzonej dużym temperamentem, nieco upartej, ale niezwykle uczciwej nastolatce z prowincjonalnego Lourdes na południu Francji. Do miasteczka zaczynają przybywać pielgrzymi, dochodzi do cudownych uzdrowień, a wieść o Lourdes obiega świat… Za główną rolę w filmie „Bernadetta. Cud w Lourdes” Katia Miran została  nagrodzona na Festiwalu Filmów Religijnych w Rzymie.

mid_405685099z19546763IER,Bernadetta--Cud-w-Lourdes-Monolith