V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024
Konkatedra
6:00 o bł. Boże dla Grzegorza Spyrka z okazji 50 rocz. urodzin
7:30 śp. Antonina Borowska w 2 rocz. śmierci
8:45 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Agaty Klimek w 60 rocz. urodzin
śp. Zbigniew Pawełek
10:00 śp. Józef Ostrowski w 28 rocz. śmierci
11:15 śp. Józef Kazimierz Salachna
12:30 śp. Alojza Sanetra w 4 rocz. śmierci
w intencji ks. Zbigniewa z okazji imienin
16:00 chrzty i roczki
18:00 śp. Franciszek Hulbój w 9 rocz. śmierci
Kościół Świętego Krzyża
8:00 śp. Krystyna Łysoń z bratem Mieczysławem
11:00 śp. Barbara Staszkiewicz
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie
9:00 śp. Józef Stasica
Kościół Świętego Marka
9:30 śp. Anna Studencka
Kościół Przemienienia Pańskiego
12:15 śp. Józef Pyka
Poniedziałek 18.03.2024
Konkatedra
6:00 śp. Michalina Barcik z rodziną
śp. Władysław Mrowiec z żoną Władysławą, synami Antonim i Tadeuszem
śp. Eugeniusz Skorochoda
7:00 o bł. Boże i zdrowie dla siostry serafitki Zbysławy
18:00 śp. Irena Blitz
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. Józef Bednarz
Wtorek 19.03.2024 Uroczystość św. Józefa
Konkatedra
6:00 w intencji członków Apostolstwa dobrej Śmierci
śp. Cecylia Masny z rodzicami i teściami
śp. Józef Kowaleczko z rodzicami i teściami
7:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Józefa z okazji imienin
18:00 śp. Józef i Władysława Świda
Kościół Świętego Krzyża
9:00 o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB dla Józefa
Środa 20.03.2024
Konkatedra
6:00 śp. Wit Dominiak
śp. Bohdan Perwejnis
śp. Irena Włodarczyk oraz śp. Halina i Jerzy Latowicki
7:00 śp. Wilhelm Wieczorek z wnuczką i rodzicami
11:00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych
18:00 zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. Józef Czerna
Czwartek 21.03.2024
Konkatedra
6:15 śp. Halina Cader
śp. Władysław Noga
śp. Franciszka Droba w 3 rocz. śmierci z mężem i rodzicami
7:00 śp. Antoni Wojtala
18:00 zbiorowa za zmarłych
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. siostra Melchiora Werigo
Piątek 22.03.2024
Konkatedra
6:15 śp. Halina Wiewióra w 21 rocz. śmierci
śp. Marzena Koźbiał
śp. Piotr Tracz
7:00 śp. Agnieszka Łysień
18:00 śp. Piotr Artwiński w 9 rocz. śmierci
Kościół Świętego Krzyża
9:00 śp. Aniela Gryba w rocz. śmierci
Sobota 23.03.2024
Konkatedra
6:15 śp. Bronisława Pietras
śp. Tadeusz Więckowski
7:00 śp. Jacek Zabielny
18:00 śp. Jerzy i Anna Habdas
Kościół Świętego Krzyża
9:00 o wypełnienie obietnic Bożych dla ojca Bogdana
Niedziela Palmowa 24.03.2024
Konkatedra
6:00 śp. Stanisław Felczak w 22 rocz. śmierci
7:30 śp. Aniela Pastor
8:45 śp. Emil Kupczak w 20 rocz. śmierci
10:00 śp. Stanisław Stokłosiński w 3 rocz. śmierci
11:15 śp. Bogumił Koźlik w 5 rocz. śmierci z rodzicami
12:30 śp. Krzysztof Pawlus w 8 rocz. śmierci
16:00 śp. Anita Strózik w 33 rocz. śmierci
18:00 śp. Zygmunt Gęga w 1 rocz. śmierci
Kościół Świętego Krzyża
8:00 dziękczynna, z prośbą o Boże bł. dla Kamila w 10 rocz. urodzin
11:00 o potrzebne łaski i bł. Boże dla Weroniki i Marii
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie
9:00 śp. Grażyna Stasica w 3 rocz. śmierci
Kościół Świętego Marka
9:30 śp. Ryszard Świda z żoną Małgorzatą
Kościół Przemienienia Pańskiego
12:15 śp. Adam Kocoń w 6 rocz. śmierci