Intencje

INTENCJE MSZALNE: 12.03 – 18.03.2018

PONIEDZIAŁEK – 12.03.18
godz. 6:15 – śp. Jacek Ślemieński
godz. 6:45 – 1) śp. Waleria Matlakiewicz
2) śp. Adam Binda
godz. 7:15 – śp. Ryszard Kłusak
godz. 9:00 św. Krzyż – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefy z rodziną
godz. 18:00 – śp. Danuta Kiser

WTOREK – 13.03.18

godz. 6:15 – śp. Edward Ryłko
godz. 6:45 – 1) śp. Aniela Barzycka w rocznicę śmierci
2) śp. Adam Rodak
godz. 7:15 – śp. Barbara Siwek
godz. 9:00 św. Krzyż – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Marka
godz. 18:00 – śp. Franciszek Hulbój w 3. rocznicę śmierci

ŚRODA – 14.03.18
godz. 6:15 – śp. Tadeusz Moc
godz. 6:45 – 1) śp. Elżbieta Dłutek
2) śp. Czesław (m.) Gara
godz. 7:15 – W intencji Bogu wiadomej
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Maria i Karol Wojciechowscy
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 15.03.18
godz. 6:15 – W intencji Bogu wiadomej
godz. 6:45 – 1) śp. Józefa (f.) Ciurla
2) śp. Zofia Kruczyńska
godz. 7:15 – śp. Franciszek Walczak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef Bednarz
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 16.03.18
godz. 6:15– śp. Franciszek Łoboda
godz. 6:45 – 1) śp. Janina Matuła
2) śp. Andrzej Bielewicz
Godz. 7:15 – śp. Józef i Anastazja Gąsiorek
godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna; o Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa w 50. rocznicę urodzin
godz. 18:00 – 1) śp. Stanisław Zembaczyński
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Barbary Gałuszki

SOBOTA – 17.03.18 REKOLEKCJE
godz. 6:00 – 1) śp. Grzegorz Guga
2) śp. Czesława (f.) Czarnecka
3) O Boże błogosławieństwo dla s. Zbysławy
godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Gaciek
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stefania Kobza z rodzicami i Michalina Kobza
godz. 18:00 – śp. Michał Lejawa

NIEDZIELA – 18.03.18 REKOLEKCJE
godz. 6:00 – śp. Ewa Oleś
godz. 7:30 – śp. Józef Siwek
godz. 8:45 – śp. Mariusz Bednarz
godz. 10:00 – śp. Jadwiga Midor
godz. 11:15 – śp. Józef Ostrowski w 22 rocznicę śmierci
godz. 12:30 – śp. Joanna Biłyk
godz. 16:00 – chrzty i roczki
godz. 18:00 – śp. Czesław (m.) Worek w 3. rocznicę śmierci
godz. 8:00 św. Krzyż – Dziękczynna; o Boże błogosławieństwo dla Stanisława z okazji 70. urodzin
godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynna; o Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Marysi
godz. 9:00 Kocurów – śp. Helena i Henryk Stasica
godz. 9:30 św. Marek – śp. Józef (m.) Świda i ks. Józef Zabrzeski
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Henryka Gowin w 1. rocznicę śmierci z mężem Kazimierzem, rodzicami i teściami, zmarli z rodziny Olmów i Emilia Michulec

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •