Intencje

INTENCJE MSZALNE: 02.10 – 08.10.2017

PONIEDZIAŁEK – 02.10.17
godz. 6:15 – śp. Olga Stasica
godz. 6:45 – 1) Dziękczynna w 70. rocznicę urodzin Michaliny z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
2) Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Elżbiety i Tadeusza z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
godz. 7:15 – śp. Waldemar Stanisławski z synem Markiem
godz. 9:00 św. Krzyż – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Marka w 35. rocznicę ślubu
godz. 18:00 – śp. Wiktoria i Michał Plekaniec

WTOREK – 03.10.17

godz. 6:15 – śp. Kazimiera Lewandowska
godz. 6:45 – 1) śp. Danuta Skrobecka
2) śp. Barbara Tomaszek
godz. 7:15 – śp. Renata Toboła
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Waldemar Figura
godz. 18:00 – śp. Elżbieta Fojcik

ŚRODA – 04.10.17
godz. 6:15 – śp. Maria Metzler
godz. 6:45 – 1) śp. Cecylia Goczoł
2) O Boże błogosławieństwo i zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla Anny Lempart
godz. 7:15 – śp. Karolina i Maria Bożek
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef i Władysław Żak z rodzicami
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 05.10.17
godz. 6:15 – śp. Olga Stasica
godz. 6:45 – 1) śp. Maria Wilga
2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Franciszki (f.) Kotrys
godz. 7:15 – śp. Mariusz Czyżewski
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław i Stanisława z synami Andrzejem i Waldemarem
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 06.10.17
godz. 6:15 – śp. Anna Półtorak w rocznicę śmierci z mężem i synem
godz. 6:45 – 1) śp. Michał Lejawa
2) śp. Józef Kowalski
godz. 7:15 – śp. Józef Wnętrzak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. zmarli z rodziny Powałów
godz. 16:00 – śp. Bronisława (f.) Sermak w 4. rocznicę śmierci z mężem i córką
godz. 18:00 – śp. Anna Wolska
SOBOTA – 07.10.17
godz. 6:15 – śp. Danuta Kiser
godz. 6:45 – 1) śp. Ewa Olberek
2) śp. Grzegorz Sprycha
godz. 7:15 – śp. Jan Ciurla
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Maria i Marian Fabrowicz z synami oraz Renata Fabrowicz
godz. 18:00 – 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Róży Królowej Polski i dla ich rodzin
2) śp. Arcyksiężna Maria Krystyna Habsburg w 5. rocznicę śmierci
NIEDZIELA – 08.10.17
godz. 6:00 – śp. Michał i Józefa Rutowicz
godz. 7:30 – śp. Jadwiga i Franciszek
godz. 8:45 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Agnieszki i Romana Elżbieciak w 25. rocznicę ślubu
godz. 10:00 – śp. Janina Zoń w rocznicę śmierci
godz. 11:15 – Za Michała z okazji imienin – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
godz. 12:30 – śp. Marian Walaszek w 9. rocznicę śmierci
godz. 16:00 – śp. Bogusława Zarzycka
godz. 18:00 – Dziękczynna za 96 lat życia, z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla Karoliny Pusak
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Jan Dędys
godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki i Grzegorza w 20. rocznicę ślubu oraz w int. córki Magdaleny w 18. rocznicę urodzin
godz. 9:00 Kocurów – śp. Joanna i Karol Grochowscy z dziećmi
godz. 9:30 św. Marek – śp. Eligiusz Cygoń
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Janina Piela

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •