Intencje

INTENCJE MSZALNE: 24.06.17 – 30.07.17

SOBOTA – 24.06.17
godz. 6:15 – O Boże błogosławieństwo dla ks. Piotra z okazji imienin – od Żywych Róż
godz. 6:45 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej, aby wypraszała trwanie w mocnej wierze i ufności w Miłosierdzie Boże
godz. 7:15 – śp. Jan i Karolina Łukaszek
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jan Bednarz
godz. 18:00 – śp. Jan Pal
NIEDZIELA – 25.06.17
godz. 6:00 – śp. Czesław (m.) Piela
godz. 7:30 – śp. Irena Siwek w 6. rocznicę śmierci
godz. 8:45 – śp. Jan Rybarski z rodzicami
godz. 10:00 – śp. Jan Galica z żoną Krystyną
godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo dla Sławomira (m.) z rodziną
godz. 12:30 – W intencji małżeństw
godz. 16:00 – W intencji Bogu wiadomej
godz. 18:00 – śp. Paweł Andryszczak w 4. rocznicę śmierci
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Jan Caderek
godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Janina i Marcin Knopek
godz. 9:00 Kocurów – ODPUST: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej pomocy dla mieszkańców
godz. 9:30 św. Marek – śp. Julia Pawlus z synem Piotrem i Grzegorzem
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Jan Wróbel
PONIEDZIAŁEK – 26.06.17
godz. 6:15 – śp. Jan Pawlus z rodzicami
godz. 6:45 – śp. Władysław (m.) Artwiński
godz. 7:15 – śp. Anna Gołuch
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Ludwik i Krystyna Kruczyńscy
godz. 18:00 – śp. Maria i Stanisław Ormaniec

WTOREK – 27.06.17

godz. 6:15 – O Boże błogosławieństwo dla Ks. Infułata Władysława z okazji imienin
godz. 6:45 – śp. Władysław Kupczak
godz. 7:15 – Dziękczynna za przeżyte lata, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Teresy w dniu urodzin
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Bronisława i Jakub
godz. 17:30 Kocurów – śp. zmarli fundatorzy naszego kościoła
godz. 18:00 – śp. Władysława (f.) Rustyn

ŚRODA –28.06.17
godz. 6:15 – śp. Anna Wolska
godz. 6:45 – śp. Łucja Mucha
godz. 7:15 – śp. Władysław (m.) Gardaś
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Piotr Hrdinko
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK –29.06.17 Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
godz. 6:00 – śp. Otylia Kamińska w 1. rocznicę śmierci
godz. 7:00 – śp. Kazimiera (f.) Bajda
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław Zaharias
godz. 10:00 – śp. Wiesław Oleś
godz. 17:00 św. Marek – W intencji Bogu wiadomej
godz. 17:30 Kocurów – śp. Jan i Franciszka (f.) Tomaszek z synem
godz. 18:00 – 1) Msza zbiorowa za zmarłych
2) Msza rocznicowa z bpem Tadeuszem Rakoczym
3) W intencji księży Piotra Jarosza i Pawła Marczyka
PIĄTEK –30.06.17
godz. 6:15 – śp. Emilia Laszczak
godz. 6:45 – śp. Ewa Szczotka
godz. 7:15 – śp. Adam Ziółkowski
godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 50. rocznicę ślubu Teresy i Norberta
godz. 18:00 – śp. Andrzej Dzierżawa

SOBOTA –01.07.17
godz. 6:15 – śp. Karol Binda
godz. 6:45 – śp. Bożena Strzałka
godz. 7:15 – śp. Maria Magdziak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena i Jan z synem Pawłem
godz. 18:00 – śp. Alicja Siekierska – Kupczak

NIEDZIELA – 02.07.17

godz. 6:00 – śp. Tadeusz Olma z rodzicami i teściami
godz. 7:30 – śp. Jan Kasperek w 7. rocznicę śmierci
godz. 8:45 – śp. Helena Siwek w 25. rocznicę śmierci i Józef (m.) Kaprak w 15. rocznicę śmierci
godz. 10:00 – śp. Wanda Gizicka
godz. 11:15 – śp. Ludwika (f.) Pindel z mężem Stefanem i synem
godz. 12:30 – chrzty i roczki
godz. 16:00 – śp. Honorata i Jan Bielewicz
godz. 18:00 – śp. Emilia Stasica
godz. 8:00 św. Krzyż – Dziękczynno-błagalna, za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie, dary Ducha Świętego dla Moniki i Zbyszka z synem
godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynno-błagalna, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pawła
godz. 9:00 Kocurów – śp. Bronisław (m.) Marszałek
godz. 9:30 św. Marek – śp. Eligiusz Cygoń
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Bonifacy Adryan
PONIEDZIAŁEK – 03.07.17
godz. 6:15 – śp. Anna Pawlus
godz. 6:45 – śp. Anna Wolska
godz. 7:15 – śp. Joanna Figura
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław Gąsiorek w rocznicę śmierci
godz. 18:00 – W intencji ks. Tomasza Wali z okazji imienin

WTOREK – 04.07.17

godz. 6:15 – śp. Henryka (f.) Gowin
godz. 6:45 – śp. Elżbieta Fojcik
godz. 7:15 – śp. Bogusława (f.) Lejawka
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Franciszek Gąsiorek
godz. 18:00 – śp. Renata Toboła

ŚRODA – 05.07.17
godz. 6:15 – śp. Grzegorz Sprycha
godz. 6:45 – śp. Joanna Hutyra
godz. 7:15 – śp. Mieczysław Nieleszczuk
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław Białkowski w rocznicę śmierci
godz. 18:00 – intencje zbiorowe za żyjących
CZWARTEK – 06.07 .17
godz. 6:15 – śp. Irena Smyrak
godz. 6:45 – śp. Bogusława Zarzycka
godz.7:15– śp. Jan Caputa
godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla o. Bogdana
godz. 18:00 – zbiorowa za zmarłych
PIĄTEK – 07.07.17

godz. 6:15 – śp. Jan Ciurla
godz. 6:45 – śp. Władysława (f.) i Piotr Mikus
godz. 7:15 – śp. Łucja Mucha
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Elżbieta Pieronek
godz. 16:00 – śp. Ludwik (m.) Cetes
godz. 18:00 – śp. Mieczysław (m.) Biel
SOBOTA – 08.07.17
godz. 6:00 – śp. Henryk Szczotka
godz. 6:45 – śp. Tadeusz Zyzak
godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Barcik
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Wanda Herzyk w 8. rocznicę śmierci
godz. 18:00 – śp. Antonina i Stanisław Jaworscy z rodzeństwem

NIEDZIELA – 09.07.17
godz. 6:00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Tomasza z okazji 18. urodzin
godz. 7:30 – śp. Jan Caputa
godz. 8:45 – śp. Bronisława (f.) Berdy w 11. rocznicę śmierci z mężem Michałem
godz. 10:00 – śp. Karol Binda
godz. 11:15 – śp. Krystyna Domagała – Stuglik i Kazimiera Stuglik
godz. 12:30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ewy i Henryka z okazji 55. rocznicy małżeństwa
godz. 16:00 – śp. Kazimiera (f.) Sekyra w 8. rocznicę śmierci
godz. 18:00 – śp. Andrzej Gawron w 6. rocznicę śmierci
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Stefan i Aniela Kłusak z córkami Marią, Zofią i Haliną
godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Maria Marszałek w 11. rocznicę śmierci
godz. 9:00 Kocurów – śp. Józef i Helena Tomiczek w rocznicę śmierci
godz. 9:30 św. Marek – śp. Zofia i Jan Cygoń
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Małgorzata Wrońska
PONIEDZIAŁEK – 10.07.17
godz. 6:15 – Dziękczynna za nawrócenie Józefa i Wiesławy
godz. 6:45 – śp. Maria Hylińska w 16. rocznicę śmierci
godz. 7:15 – śp. Jadwiga Stefaniak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Zbigniew Kubielas z córką Marią i rodzicami
godz. 18:00 – śp. Zdzisław (m.) Butora

WTOREK – 11.07.17

godz. 6:15 – śp. Jadwiga Obtułowicz
godz. 6:45 – śp. Józefa (f.) Muś
godz. 7:15 – śp. Bożena Strzałka
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Janina Ficek
godz. 18:00 – śp. Eugeniusz Mentel

ŚRODA –12.07.17
godz. 6:15 – śp. Ludwika (f.) i Antoni
godz. 6:45 – śp. Maria Metzler
godz. 7:15 – śp. Kazimiera (f.) Gibas
godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Iwony i Dariusza, synów: Krzysia, Mariusza oraz Haliny
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 13.07.17
godz. 6:15 – śp. Bolesław (m.) Kopka
godz. 6:45 – śp. Kazimiera (f.) Fidler
godz. 7:15 – śp. Piotr Ciućka w 1. rocznicę śmierci
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Anna
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 14.07.17

godz. 6:15 – śp. Adam Sołtysek
godz. 6:45 – śp. Władysław (m.) Genser
godz. 7:15 – śp. Elżbieta Paleczna w 4. rocznicę śmierci
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław
godz. 18:00 – śp. Ewa Szczotka

SOBOTA – 15.07.17
godz. 6:15 – śp. Stanisława (f.) Szymczyk
godz. 6:45 – śp. Jerzy Łabudziński
godz. 7:15 – śp. Anna Wolska
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Ewa Smoter w rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
godz. 18:00 – śp. Władysław (m.) Gardaś
NIEDZIELA – 16.07.17
godz. 6:00 – śp. Józef i Stanisława Pudzia
godz. 7:30 – Dziękczynno-błagalna z okazji 40. rocznicy ślubu Krystyny i Władysława oraz z okazji imienin Anny
godz. 8:45 – śp. Helena Mikołajek w 12. rocznicę śmierci
godz. 10:00 – śp. Edward Lach
godz. 11:15 – śp. Włodzimierz (m.) Zabłocki
godz. 12:30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Justyny i jej syna
godz. 16:00 – W intencji dzieci przyjmujących chrzest św. i za roczne dzieci
godz. 18:00 – śp. Jadwiga Stankiewicz w 9. rocznicę śmierci
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Jan Zuziak z żoną Domicelą
godz. 11:00 św. Krzyż –
godz. 9:00 Kocurów – śp. Józef Pasko z żoną, synami i córką
godz. 9:30 św. Marek – śp. Irena Wojtas z rodzicami
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Jan Aksamit w 7. rocznicę śmierci z rodzicami i teściami
PONIEDZIAŁEK – 17.07.17
godz. 6:15 – śp. Andrzej Tomaszek
godz. 6:45 – śp. Wiesław (m.) Łatanik
godz. 7:15 – śp. Władysław (m.) Mielczarek
godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo, umocnienie w wierze i nadziei- w osamotnieniu i chorobie dla Julii
godz. 18:00 – śp. Józef (m.) Barcik

WTOREK – 18.07.17

godz. 6:15 – śp. Roman Herzyk
godz. 6:45 – śp. Adam Ziółkowski
godz. 7:15 – śp. Anna Gregorczyk
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jan Oleksa w 2. rocznicę śmierci
godz. 18:00 – śp. Maria Magdziak

ŚRODA –19.07.17
godz. 6:15 – śp. Jerzy Kania
godz. 6:45 – śp. Władysław (m.) Kupczak
godz. 7:15 – śp. Władysław (m.) Gibas z rodzicami
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jadwiga i Stefan Sawiccy z córką Marią i synem Romanem
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 20.07.17
godz. 6:15 – śp. Franciszek (m.) Cebrat w rocznicę śmierci
godz. 6:45 –śp. Kazimiera (f.) Fidler
godz. 7:15 – śp. Irena Tondel
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Czesław Bednarz
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 21.07.17

godz. 6:15 – śp. Aleksandra (f.) Stolarzewicz
godz. 6:45 – śp. Andrzej Zmarzły
godz. 7:15 – śp. Józef Kowaleczko z Janem i Adamem Ulrych
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Magdalena i Franciszek
godz. 18:00 – śp. Tadeusz Zyzak
SOBOTA – 22.07.17
godz. 6:15 – śp. Wojciech Lewicki
godz. 6:45 – śp. Irena Lewandowska
godz. 7:15 – śp. Maria Wojtas
godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna za otrzymane łaski w 58 rocznicę ślubu Anny i Czesława z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich, dzieci, wnuków i prawnuków
godz. 18:00 – śp. Ludwika (f.) Ślusarczyk w 5. rocznicę śmierci z rodzicami z obu stron
NIEDZIELA – 23.07.17
godz. 6:00 – śp. Kazimierz Gandor w 1. rocznicę śmierci
godz. 7:30 – śp. Jerzy Krajcarz
godz. 8:45 – śp. Grzegorz Białek w 5. rocznicę śmierci
godz. 10:00 – śp. Czesław (m.) Żurek
godz. 11:15 – śp. Wiesław (m.) Oleś
godz. 12:30 – śp. Tadeusz Zyzak
godz. 16:00 – śp. Weronika Wnękowicz-Szpringer z mężem Robertem w 2. rocznicę śmierci
godz. 18:00 – śp. Urszula Kolegowicz
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Krzysztof Wieczorek
godz. 11:00 św. Krzyż –
godz. 9:00 Kocurów – śp. Jan i Franciszka Tomaszek z synem
godz. 9:30 św. Marek – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w kolejnych etapach życia dla Mii (Mia) w 5. rocznicę urodzin
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Krzysztof Kupczak
PONIEDZIAŁEK – 24.07.17
godz. 6:15 – śp. Maria Sanetra
godz. 6:45 – śp. Stanisław Zembaczyński
godz. 7:15 – śp. Irena Smyrak
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Anna Bednarz
godz. 18:00 – śp. Anna Gołuch

WTOREK – 25.07.17

godz. 6:15 – śp. Jan Ciurla
godz. 6:45 – śp. Antoni Hyliński w 33. rocznicę śmierci
godz. 7:15 – śp. Aniela Paciecha
godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa i rodziny
godz. 18:00 – śp. Bożena Strzałka

ŚRODA –26.07.17
godz. 6:15 – śp. Danuta Czul
godz. 6:45 – śp. Monika Danielak w 15. rocznicę śmierci
godz. 7:15 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla Anny
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Anna i Józef Furmaniak z synem Witoldem
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 27.07.17
godz. 6:15 – śp. Zofia Worek
godz. 6:45 –śp. Maria Krajcarz z rodzicami
godz. 7:15 – śp. Stanisław (m.) Wołczuk w 25. rocznicę śmierci
godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla s. Anny Pietrasik
godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 28.07.17

godz. 6:15 – śp. Krystyna Obarzonowska-Struś
godz. 6:45 – śp. Janina Oczkowska
godz. 7:15 – śp. Kazimiera (f.) i Eugeniusz Gajda w rocznicę śmierci
godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef Barteczko, Teresa i Jan Barteczko
godz. 18:00 – śp. Melania Miodońska
SOBOTA – 29.07.17
godz. 6:15 – śp. Anna Wolska
godz. 6:45 – śp. Barbara Tomaszek
godz. 7:15 – śp. Tadeusz Zyzak
godz. 9:00 św. Krzyż –
godz. 18:00 – śp. Czesław (m.) Piela
NIEDZIELA – 30.07.17
godz. 6:00 – śp. Henryk (m.) Szczotka
godz. 7:30 – śp. Andrzej Pawełek w 20. rocznicę śmierci
godz. 8:45 – śp. Józef i Zofia Kozowie z dziećmi
godz. 10:00 – śp. Antoni Itzeli w 17. rocznicę śmierci
godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Misków
godz. 12:30 – W intencji małżeństw
godz. 16:00 – śp. Maria Krystyna Habsburg
godz. 18:00 – śp. Józef (m.) Barcik
godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Leon i Janina Urbańscy z córką Zofią
godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mikołaja i Stasia z rodzicami
godz. 9:00 Kocurów – śp. Joanna i Czesław Grzegorzek
godz. 9:30 św. Marek – śp. Helena Kościelniak w 17. rocznicę śmierci z mężem Michałem i rodzicami
godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Ignacy Stokłosa

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •